Eesti Šnautserite Klubi erinäitus Luigel 05.06.2016

Kohtunik / Judge Birgit Bischoff, Saksamaa

Tulemused:

http://online.kennelliit.ee/show/show.php?lang=0&show=356

 
 
Eesti Šnautser CUP 2015, 23. augustil Tallinnas

Tulemused

http://online.kennelliit.ee/show/show.php?lang=0&show=301

 

 

Eesti Šnautserite Klubi erinäitus 31. mail 2015

Tulemused:

http://online.kennelliit.ee/show/show.php?lang=0&show=272

 

 
Šnautserite erinäitus ja Eesti Šnautser CUP 2014
16.-17. august 2014 Luigel

 

Aitäh kõigile osalenutele ja palju õnne võitjatele!

Näituste tulemused leiate allolevatelt linkidelt

 

Tulemused:

Eesti Šnautserite Klubi erinäitus 16.08

online.kennelliit.ee/show/show.php?lang=0&show=189

 

Eesti Šnautser CUP 2014, 17.08

online.kennelliit.ee/show/show.php?lang=0&show=190

 

Valik fotosid näitustelt, autoriks Marita-Brigitta Mones:

public.fotki.com/maritab/17-08-estonian-schn/

 

 
II rühma näitus koos šnautserite erinäitusega Eesti Šnautser CUP

16.11.2013 Viimsi Spordihallis

 

Kohtunikud:

Zorica Salijevic, Rootsi

Søren Wesseltoft, Taani

 

Tulemused:

Parim kasvataja, kohtunik Søren Wesseltoft:

I kääbusšnautser pipar-sool WILLKEN, om. Jarmo Palander & Raija Koljonen

II  Do-Khyi (tiibeti mastif) NETRAVATI, om. Pille Poks

 

Parim paar, kohtunik Zorica Salijevic:

I kääbusšnautser pipar-sool PRIMA CYMES & TUBLION F LILLEKE LEISI,

om. Aili Pärtel- Beljaev & Marju Lahesoo

 

Parim beebikutsikas, kohtunik Søren Wesseltoft:

I itaalia corso STING CORSO IMPERIUM, om. Mari- Liis Tiidu

II kääbusšnautser must hõbedaga WINZ SPRATE QUEEN ELIZABETH MAGIC, om. Irina Vinogradova

III kääbusšnautser pipar-sool BEARDED ANGELS FANTASY, om. Katrin Olmre

IV pürenee mäestikukoer ECHO DE'CHIEN CORNELIUS, om. Sirje Rand

 

Parim kutsikas, kohtunik Zorica Salijevic:

I kääbuspinšer BARON CASTLE PRINCESS DUNYAZAD, om. Laura Sällström & Maarit Nikka

II newfoundlandi koer NEWFOUND TREASURE DIVINE DIAMOND, om. Johanna Veldre

III šnautser pipar-sool ALTERO PEPPER VERGILIJ, om. Jelena Andreeva

IV bernhardiin, pikakarvaline EST KALVANA JEFFY PERFECT JEWEL, om. Anna Kaljulaid & Vadim Kaljulaid

 

Parim veteran, kohtunik Søren Wesseltoft:

I dobermann IMIDZ PHEBA GREAT, om. Jaana Aadamsoo

II kääbusšnautser pipar- sool PRIMA CYMES, om. Aili Pärtel- Beljaev

III šnautser pipar-sool CHAMPION'S FAMILY SENATOR, om. Krista Klausen

IV kääbusšnautser must hõbedaga PECTUS PENNY LANE, om. Riitta-Leena Roos

 

Parim juunior, kohtunik Zorica Salijevic:

I must terjer FREE CHOICE DOSTOINYI DIPLOMAT, om. Hedi Kumm

II suuršnautser must ANGESLTONE UNISON PERFECT, om. Galina Markina & Natalja Žgun

III itaalia corso RATIBOR ZVEZDA SHEDAR, om. A. Krylov

IV dobermann PRIMA PASCALE DIPERLANERA, om. Ene Öpik

 

BEST IN SHOW, kohtunik Søren Wesseltoft

I suuršnautser must GLORIS AFTER MIDNIGHT, om. Jelena Krivicka

II dobermann SHADE Z PADOKU, om. Maris Siilmann & Toomas Randväli

III must terjer FREE CHOICE DOSTOINYI DIPLOMAT, om. Hedi Kumm

IV newfoundlandi koer BEAR'S COVE LATOYA FOR GRANDBEAR WOW, om. Veera Andronova

 

Eesti Šnautser CUPi täistulemused:

http://online.kennelliit.ee/show/show.php?mode=full&show=127&lang=0

 

II rühma näituse täistulemused:

http://online.kennelliit.ee/show/show.php?mode=full&show=126&lang=0

 

Lisavõistlused:

Laps ja koer, kohtunik Zorica Salijevic:

I Kirke Pärtel-Reis, 9aastane

 

Juuniorhändler 10-13 a, kohtunik Zorica Salijevic:

I Ott Kristofer Fuks, 10aastane

II Kristiina Tupalskaja, 11aastane

III Sergei Pustovalov, 11aastane

<< ülesse

 

Erinäitus 02.06.2013
 

Suuršnautser must

Isased:

VSPK Jimmy Jones Goldest Danubius

TPJ, JCAC Otis Boanegros Yupiter

VSP Phoenix Emperor ICUP I.D

CAC Sunique Valhalla

Emased:

TPK Angelstone Unison Perfect

TP, CAC Singing Heart Pasala

Parim paar:

Phoenix Emperor ICUP I.D., Evgenika Iz Bandy Chernyh

 

Suuršnautser pipar-sool

Isased:

VSP, CAC Gloris Jeff Key Player

Emased:

TP, CAC

Gloris Jeffy Kept Promise

 

Šnautser must

Isased:

VSPJ, JCAC Right Choice Od Dalaiskeho Potoka

VSP London Cherni Strazhnik Snowblack

CAC Tacillan Super Trouber

Emased:

TPJ, TP, JCAC Lilith Khagrass

 

Šnautser pipar-sool

Isased:

TP, TPVet, VetCAC Annibalas Sidabrine Grandinele

CAC Master Class Idalgo Solariego

 

Kääbusšnautser must hõbedaga

Isased:

TPK Sofiko Candy Boy

TPJ, JCAC Winz Sprate Brighton

TP Magic Touch Of Taita's Ushabti

CAC Lapland's Dear Dandy

Emased:

VSPK Morgensilber Iconic Charm

VSPJ, JCAC Cilly-Cheers V.D'N Opasser

VSP, CAC Silver Moon Of Escudo Blue Bricassart

Parim paar:

Magic Touch Of Taita's Ushabti, PixybDust Oberfidz

 

Kääbusšnautser must

Isased:

TPK Champion's Family Faustino

TP, CAC Basamart Celentano Il Mio Sogno

Emased:

VSPK Sofiko Caressing Views

TPJ, JCAC Dog Otho's Paint It Black

VSP, TPVet, VetCAC Beard's Ghost Ostensory Openhearted

CAC Basamart Chiaro La Mia Luce

 

Kääbusšnautser pipar-sool

Isased:

TPK Ripsalidopsis Horyzma Larsen

VSPJ, JCAC Klan Skorpiona Magnificent

TP, CAC Dinamunde Port Arthur

TPVet, VetCAC Prima Cymes

Emased:

VSPK Sofika Constellation Fortune

TPJ, JCAC Hildebert's Quality

VSP Tublion F Lilleke Leisi

Parim paar:

Prima Cymes, Tublion F Lilleke Leisi

 

Kääbusšnautser valge

Isased:

TPJ, JCAC Jettyspoof's Pop Up

TP, CAC Darya's Gladstone Gander

Emased:

TPK Faustkämpfen Krystal In White

VSPJ, JCAC Darya's Joyful Jessica

VSP Jettyspoof's Oh So Sweet

Parim kasvataja:

Jettyspoof's

Parim paar:

Darya's Gladstone Gander, Darya's Joyful Jessica

 

Best in Show:

BIS PAAR

1. Kääbusšnautser pipar-sool Prima Cymes, Tublion F Lilleke Leisi

2. Kääbusšnautser must-hõbe Magic Touch Of Taita's Ushabti, PixybDust Oberfidz

3. Suuršnautser must Phoenix Emperor ICUP I.D., Evgenika Iz Bandy Chernyh

4. Kääbusšnautser valge Darya's Gladstone Gander, Darya's Joyful Jessica

 

BIS KASVATAJA

1. Kääbusšnautser valge Jettyspoof's

 

BIS KUTSIKAS

1. Kääbusšnautser pipar-sool Ripsalidopsis Horyzma Larsen

2. Suuršnautser must Angelstone Unison Perfect

3. Kääbusšnautser valge Faustkämpfen Krystal In White

4. Kääbusšnautser must hõbedaga Sofiko Candy Boy

5. Kääbusšnautser must Champion's Family Faustino

 

BIS JUUNIOR

1. Suuršnautser must Otis Boanegros Yupiter

2. Kääbusšnautser must hõbedaga Winz Sprate Brighton

3. Kääbusšnautser must Dog Otho's Paint It Black

4. Šnautser must Lilith Khagrass

 

BIS VETERAN

1. Kääbusšnautser must Beard's Ghost Ostensory Openhearted

2. Šnautser pipar-sool Annibalas Sidabrine Grandinele

3. Kääbusšnautser pipar-sool Prima Cymes

 

BIS

1. Suuršnautser pipar-sool Gloris Jeffy Kept Promise

2. Kääbusšnautser must Basamart Celentano Il Mio Sogno

3. Kääbusšnautser must hõbedaga Magic Touch Of Taita's Ushabti

4. Kääbusšnautser pipar-sool Dinamunde Port Arthur

<< ülesse

 

 

ISPU Show 2012

 

OFFICIAL RESULTS:

 

judge J.M.M.G. van Dijk, Netherlands

 

Giant schnauzer black

BOB Baby GIGI GINGER RADINIE, breeder H&Z Glänznerovi (Check), owner L. Holts, Estonia

BOB Junior SUNIQUE VALHALLA, breeder O. Rauma (Finland), owner A. Välikangas, Finland

BOO Junior GLORIS OVACIY, breeder O. Seliverstova (Russia), owner S. Moisseva, Russia

BOB Veteran DEN BRAIT, breeder I. Bondarchuk (Russia), owner E. Chekunova, Russia

BOO Veteran ANGELSTONE LIGHT INVASION, breeder N. Zhgun & G. Markina (Estonia), owner M. Kalter, Estonia

BOB SMASHING IN BLACK CHURCHILL, breeder F. Demyanov (Russia), owners F. Demyanov & T. Lunyakova, Russia

BOO SMASHING IN BLACK GRUNYA, breeder F. Demyanov (Russia), owners F. Demyanov & O. Lysenko, Russia

Best breeder SMASHING IN BLACK, F. Demyanov, Russia

Best brace PHOENIX EMPEROR ICUP I.D. & EVGENIKA IZ BANDY CHERNYH, owner A. Roostna, Estonia

 

Giant schnauzer pepper and salt

BOB Junior GLORIS JEFFY KEPT PROMISE, breeder O. Seliverstova (Russia), owner Y. Pokrovskaya, Russia

BOB GLORIS FARAONAS, breeder O. Seliverstova (Russia), owner D. Kareckaite, Lithuania

BOO PHOENIX EMPEROR MIDNIGHT MYSTERY, breeder and owner J. Kuldmaa & S. Pekkenen, Estonia

 

Miniature schnauzer white

BOB Puppy STAR'S OF WHITE NIGHT DIKKENS, breeder A. Malev (Russia), owner L. Koljadnaja & E. Poznyak, Russia

BOO Puppy STAR'S OF WHITE NIGHT DERBY, breeder A. Malev (Russia), owner L. Koljadnaja, Russia

BOB Junior STAR'S OF WHITE NIGHT GORATSIA, breeder A. Malev (Russia), owner L. Koljadnaja & E. Mitchenko, Russia

BOO Junior JETTYSPOOF'S OH SO GREAT, breeder N. Tolonen (Finland), owner T. Karhi, Finland

BOB Veteran MATRASZEPE CHATEAU REIGNACK, breeder S. Ildiko (Hungary), owner Z. Nesterova, Russia

BOB STAR'S OF WHITE NIGHT BRILLIANT, breeder A. Malev (Russia), owner Y. Plosk, Russia

BOO JUKSI ALESSA WHITE STYLE, breeder and owner S. Isakova, Russia

Best breeder STAR'S OF WHITE NIGHT BRILLIANT, A. Malev, Russia

Best brace JETTYSPOOF'S OH SO GREAT & JETTYSPOOF'S OH SO SWEET, owner M. Rantanen, Finland

 

Judge C. Orre, Sweden

 

Miniature pinscher

BOB Baby MILLGRET PANTERUS, breeder L. Sevtsova (Estonia), owner Ü. Rajasalu, Estonia

BOB Puppy SEMPER ANTE ON-LINE WITH A'DREAMS, breeder G. Kulikova (Russia), owner M. Kurvinen & M. Lehtonen, Finland

BOB Junior & BOB KADEN TIKRAS BICIULIS, breeder N. Zybailo (Lithuania), owner M. Kurvinen, Finland

BOB Veteran & BOO A'DREAMS BLACK SYMPHONY, breeder M. Kurvinen (Finland), owner H. Ruti, Finland

Best breeder A'DREAMS, M. Kurvinen, Finland

 

Miniature schnauzer black and silver

BOB Baby TAFFIRA OJLIKA, breeder I. Zlydennaya (Russia), owner T. Nikitina, Russia

BOB Puppy YAVNAJA FAVORITKA SMART MUSTACHE, breeder N. Kiyko (Ukraine), owner Z. Vald, Estonia

BOO Puppy PROCELLER PLAY WITH FIRE, breeder S. Lehtonen (Finland), owner L- Morgen-Klaasmägi, Estonia

BOB Junior MOLTO BENE VIS A VIS, breeder E. Sztukiert (Poland), owner I. Zlydennaya & O. Muzinskaya, Russia

BOO Junior ASTRA FORTUNATA CELESTINA MARGARITA, breeder V. Prokonev (Russia), owner E. Telyatnichenko & L. Salkova, Russia

BOB GLORIS WIND, breeder O. Seliverstova (Russia), owner S. Leginskaya, Russia

BOO PEARL NUO BJAURYBES, breeder and owner V. Avtuško, Lithuania

Best brace MATRASZEPE LEPORELLO BY SILVER RAINBOW & NUJAX ICE QUEEN, owner I. Lukasevich, Russia

 

Judge A. Lundava, Estonia

 

Miniature schnauzer pepper and salt

BOB Baby DJAKARTAS BRODDWAY STAR, breeder L. Eriksson Sala (Sweden), owner C. Björklund, Sweden

BOB Puppy HILDEBERT'S QUALITY, breeder and owner Inara Lancmane, Latvia

BOO Puppy TOMBOLA'S HAMILTON, breeder C. Rossier-Feuz (Switzerland), owner T. Lagutina, Russia

BOB Junior SILVER RAINBOW JULIET SHANTAL, breeder I. Lukasevich (Russia), owner T. Mezentseva, Russia

BOO Junior MERRY TOWN EMIR, breeder and owner V. Bozhko, Ukraine

BOB Veteran CATAPULT REZLARK, breeder L. Rezkova (Check), owner E. Tonkova & O. Alekseeva, Russia

BOB MAGVENTAS BLUE BIRD, breeder and owner N. Protchenko, Russia

BOO IMBIR IZ SALSKOY STEPI, breeder A. Ermakov (Russia), owner A. Kulikov, Estonia

Best breeder LARIFEM, L. Lyubarskaya, Russia

Best brace ELKOST BALTIC TRIUMF & ELKOST BARCELONA SHOW, owner N. Voronina & E. Tonkova, Russia

 

Schnauzer black

BOB Baby TOOTSIE MA-LA-WA POLAND, breeder and owner M. Apolinarska, Poland

BOB Junior TACILLAN SUPER MODEL, breeder and owner A. Katila, Finland

BOO Junior TACILLAN SUPER TROUBER, breeder A. Katila (Finland), owner S. Vittinki, Finland

BOB Veteran CHERNI STRAZHNIK CHEEKY CHAP, breeder M. Egorsheva (Russia), owner V.Lukina, Russia

BOB EL MAGICO GRAND CALVERA, breeder D. Havelkova (Check), owner E. Rachinskaja, Estonia

BOO ZZ BLACK GRAND CALVERA, breeder and owner breeder D. Havelkova, Check

Best breeder TACILLAN, A. Katila, Finland

 

Schnauzer pepper and salt

BOB Baby METALLIC NAUTILUS POMPILIUS, breeder K. Vereshagina (Russia), owner K. Khvoles, Russia

BOO Baby METALLICNIKSA-TRIKSA, breeder K. Vereshagina (Russia), owner K. Khvoles, Russia

BOB Puppy VIGILEN AMAZING PRINCE, breeder J. Leskinen (Finland), owner A. & V. Törö, Finland

BOB Junior ANKOR KURAZH BASKA, breeder and owner A. Pryazhevskaya, Russia

BOO Junior ARTAX ANGEL'S IMPERATOR, breederI. & A. Waziak (Poland), owner A. Puustell & M. Drake, Finland

BOB Veteran ANKOR KURAZH BARKAROLLA, breeder A. Pryazhevskaya (Russia), owner Y. Legostina, Russia

BOO Veteran MIHAN SYYSVIHURI, breeder A. & S. Nieminen (Finland), owner A. & V. Tötö, Finland

BOB MASTER CLASS IDALGO SOLARIEGO, breeder T. Kashirina (Russia), owner F. Goloborotkin, Russia

BOO ANKOR KURAZH ORIONAMINTAKA, breeder A. Pryazhevskaya (Russia), owner A. Pryazhevskaya & D. Melezhik, Russia

 

Judge Hans Karl Schneider, Germany

 

Affenpinscher

BOB NEIBADE'S APRIL ARAMIS, breeder Ilona Ose (Latvia), owner M. Slontsevskaja, Estonia

BOO NEIBADE'S APRIL APRIL, breeder and owner Ilona Ose, Latvia

 

German pinscher

BOB Junior & BOO TIM SPIRIT THRIVING DEVIL, breeder M. Kanygina (Russia), owner H.-M. Zeilanova & S. Kutsar, Estonia

BOB TIM SPIRIT KARMELITA, breeder M. Kanygina (Russia), owner N. Angelova, Russia

 

Judge Anne Sume, Estonia

 

Miniature schnauzer black

BOB Baby RAISINEYE BRIGHTY BARON, breeder and owner I. Raat, Estonia

BOB Junior GRIGUS SIMPLY CLEVER, breeder G. Korobkova (Russia), owner G. Korobkova & L. Polunina, Russia

BOB Veteran GLORIS UPGRADE, breeder O. Seliverstova (Russia), owner S. Leginskaya, Russia

BOO Veteran AFRODITE, breeder A. Popova (Finland), owner E. Nurmela & J. Nieminen, Finland

BOB DREAMKISS KLEOPATRA, breeder and owner T. Kaptsova, Russia

BOO DREAMKISS KNOW-HOW, breeder T. Kaptsova (Russia), owner Y. Golub, Russia

Best breeder DREAMKISS, T. Kaptsova, Russia

Best brace ASTRA FORTUNATA CHERCHIL & ASTRA FORTUNATA ISIDA DARCK SHEDOWS, owner V. Prokofyev, Russia

 

BEST IN SHOW RESULTS:

 

Best Brace

1. miniature schnauzer black ASTRA FORTUNATA CHERCHIL & ASTRA FORTUNATA ISIDA DARCK SHEDOWS, owner V. Prokofyev, Russia

2. miniature schnauzer pepper and salt ELKOST BALTIC TRIUMF & ELKOST BARCELONA SHOW, owner N. Voronina & E. Tonkova, Russia

3. miniature schnauzer black and silver MATRASZEPE LEPORELLO BY SILVER RAINBOW & NUJAX ICE QUEEN, owner I. Lukasevich, Russia

4. miniature schnauzer white JETTYSPOOF'S OH SO GREAT & JETTYSPOOF'S OH SO SWEET, owner M. Rantanen, Finland

 

Best Breeder

1. miniature schnauzer black DREAMKISS, T. Kaptsova, Russia

2. giant schnauzer black SMASHING IN BLACK, F. Demyanov, Russia

3. miniature schnauzer white STAR'S OF WHITE NIGHT, A. Malev, Russia

4. miniature schnauzer pepper and salt LARIFEM, L. Lyubarskaya, Russia

 

Best Baby

1. schnauzer black TOOTSIE MA-LA-WA POLAND, breeder and owner M. Apolinarska, Poland

2. giant schnauzer black GIGI GINGER RADINIE, breeder H&Z Glänznerovi (Check), owner L. Holts, Estonia

3. miniature schnauzer black and silver TAFFIRA OJLIKA, breeder I. Zlydennaya (Russia), owner T. Nikitina, Russia

4. miniature schnauzer black RAISINEYE BRIGHTY BARON, breeder and owner I. Raat, Estonia

 

Best Puppy

1. miniature schnauzer black and silver YAVNAJA FAVORITKA SMART MUSTACHE, breeder N. Kiyko (Ukraine), owner Z. Vald, Estonia

2. miniature schnauzer pepper and salt HILDEBERT'S QUALITY, breeder and owner Inara Lancmane, Latvia

3. miniature schnauzer white STAR'S OF WHITE NIGHT DIKKENS, breeder A. Malev (Russia), owner L. Koljadnaja & E. Poznyak, Russia

4. schnauzer pepper and salt VIGILEN AMAZING PRINCE, breeder J. Leskinen (Finland), owner A. & V. Törö, Finland

 

Best Junior

1. giant schnauzer black SUNIQUE VALHALLA, breeder O. Rauma (Finland), owner A. Välikangas, Finland

2. giant schnauzer pepper and salt GLORIS JEFFY KEPT PROMISE, breeder O. Seliverstova (Russia), owner Y. Pokrovskaya, Russia

3. miniature pincher KADEN TIKRAS BICIULIS, breeder N. Zybailo (Lithuania), owner M. Kurvinen, Finland

4. miniature schnauzer black GRIGUS SIMPLY CLEVER, breeder G. Korobkova (Russia), owner G. Korobkova & L. Polunina, Russia

 

Best Veteran

1. schnauzer pepper and salt ANKOR KURAZH BARKAROLLA, breeder A. Pryazhevskaya (Russia), owner Y. Legostina, Russia

2. miniature pincher A'DREAMS BLACK SYMPHONY, breeder M. Kurvinen (Finland), owner H. Ruti, Finland

3. miniature schnauzer pepper and salt CATAPULT REZLARK, breeder L. Rezkova (Check), owner E. Tonkova & O. Alekseeva, Russia

4. miniature schnauzer white MATRASZEPE CHATEAU REIGNACK, breeder S. Ildiko (Hungary), owner Z. Nesterova, Russia

 

BEST IN SHOW:

1. miniature schnauzer black DREAMKISS KLEOPATRA, breeder and owner T. Kaptsova, Russia

2. giant schnauzer black SMASHING IN BLACK CHURCHILL, breeder F. Demyanov (Russia), owners F. Demyanov & T. Lunyakova, Russia

3. miniature pincher KADEN TIKRAS BICIULIS, breeder N. Zybailo (Lithuania), owner M. Kurvinen, Finland

4. miniature schnauzer black and silver GLORIS WIND, breeder O. Seliverstova (Russia), owner S. Leginskaya, Russia

<< ülesse

© Eesti Šnautserite Klubi