Klubi juhatus
aastateks 2018-2022
 
Jaanika Kuldmaa, esimees
Tiina Madisson
Aet Kaljuste
Inna Lepihov
Margit Toovere

 

Liitumistasu
5 €
Aastane liikmemaks
15 €

 

Eesti Šnautserite Klubi on vabatahtlik ühiskondlik organisatsioon, mille eesmärk on propageerida ja suunata šnautseritõugude kasvatamist ja aretamist Eestis.

 

Eesti šnautseriomanikke ja -kasvatajaid ühendav klubi loodi 2000. aastal. Klubi on  Eesti Kennelliidu ning alates 2006. aastast ka  Rahvusvahelise Šnautserite-Pinšerite Liidu ISPU liige.

Klubi koostab vajadusel tõugude aretuse erinõuded ja kinnitab need Kennelliidus.

 

Igal aastal toimuvad klubi suvepäevad, kus võetakse mõõtu sportlikes ja meelelahutuslikes mängudes, tutvustatakse šnautserite koolitust ja karvahooldust ning veedetakse ühiselt toredalt aega. Suvepäevadele on oodatud ka klubisse mittekuuluvad šnautserid ja nende omanikud.

 

Klubi korraldab igal aastal ka šnautserite erinäitusi. 2012. aastal korraldati Tallinnas ka rahvusvahelise tõuühingu ISPU aastakonverents ning peaerinäitus.

Klubiliikmete soovil korraldatakse ka koolitusi jm üritusi.

Korra aastas (märtsis-aprillis) toimub klubi üldkoosolek, kus kõik klubiliikmed saavad teha ettepanekuid klubi tegevuse ning organiseeritavate ürituste osas.

 

Šnautserite Klubi liikmena saate soodushinnaga registreeruda klubi erinäitustele, osaleda korraldatavatel üritustel ning igakülgset abi ja nõu tuntud kasvatajatelt. Kui olete tõu arengust tõsisemalt huvitatud, saate ka võimaluse selles osas kaasa rääkida.

 

Praegu on klubiga liitunud ligikaudu 30 šnautserikasvatajat ja -omanikku.

Klubil on lisaks kodulehele suhtlemiseks ka Facebooki leht. Eraldi inglisekeelne Facebooki lehekülg EstonianSchnauzerClubShows on ka klubi korraldatavatel näitustel.

Mida rohkem liikmeid klubil on, seda enam saame me kaasa rääkida “habemike” aretusel ja kasvatamisel Eestis ning seda enam on meil jõudu pakkuda teile koolitusi ning üritusi. Seepärast on uued liikmed alati teretulnud!

 

© Eesti Šnautserite Klubi